ŞİRKET PROFİLİ

1903 YILINDA İMAM-I ZADE RIFAT TARAFINDAN BAKKAL EMTEALARI SATIM İŞİ İLE BAŞLAYAN İŞLETMEMİZ BABADAN OĞULA DEVREDİLMEK SURETİYLE BUGÜNKÜ DURUMA GELMİŞTİR.

İMAM-I ZADE RIFAT BEY'İN OĞLU HASAN İMAN TARAFINDAN İŞLETMEMİZ HER GEÇEN GÜN BÜYÜME KAYDETMİŞ VE BUGÜNKÜ ŞİRKETİMİZİN ASIL KURUCUSU OLAN RIFAT İMAN TARAFINDAN TOPTAN BAKKALİYE İŞİ GELİŞTİRİLMİŞTİR. RIFAT İMAN TİCARETHANESİ OLARAK BABASI HASAN İMAN'DAN İŞİ DEVİR ALAN BABAMIZ İŞ HAYATINA DEVAM ETTİĞİ DÖNEMLERDE TOPTAN BAKKALİYE EMTEASI İŞİNİN YANI SIRA DEĞİŞİK İŞ KOLLARINA DA GİRMİŞTİR. DÖNEMSEL OLARAK DEMİR ÇİMENTO KÖMÜR OTOMOBİL ALIM SATIM VE İNŞAAT İŞLERİNDE DE FAALİYET GÖSTERMİŞTİR.

RIFAT İMAN TİCARETHANESİ 1982 YILINDA OĞULLARINI DA İŞE ORTAK EDEREK BUGÜNKÜ ÜNVANI OLAN RİFAT İMANOĞULLARI GIDA VE TURİZM SAN. A.Ş. OLARAK KURUMSAL BİR YAPIYA BÜRÜNMÜŞTÜR.

ŞİRKETİMİZ BALIKESİR, EDREMİT, BANDIRMA VE ÇANAKKALE’DE 4 DEPODA BALIKESİR ÇANAKKALE BÖLGESİ PHILIP MORRIS DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ SÜRDÜRMEKTEDİR.

ŞİRKETİMİZ 2005 YILINDA HİZMET SEKTÖRÜNE ADIM ATARAK KENDİ ADIYLA ANILAN 3 YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURTLARINI DA İŞLETMEKTEDİR.

ŞİRKETİMİZ 2011 YILINDAN BU GÜNE 130 DÖNÜM ÜZERİNE KURULU BÜYÜKBAŞ BESİ, SÜT VE DAMIZLIK HAYVANCILIĞI SEKTÖRÜNE ADIM ATARAK, TAM OTOMATİK MAKİNELERLE PARALEL SAĞIM SİSTEMİ İLE SEKTÖRDEKİ KALİTEYİ VE VERİMLİLİĞİ ARTIRMANIN ROLÜNÜ ÜSTLENMİŞTİR..
© 2018 | KVKK